Kalkulator posiłku

Na niniejszej stronie opublikowaliśmy kalkulator pozwalający na wyliczenie wartości odżywczych posiłku. Wprowadź do 20 składników pokarmu (masa porcji ograniczona do 3000g) i wygeneruj dane dotyczące jego kaloryczności oraz wartości odżywczych. Instrukcja obsługi – kliknij tutaj.

Wpisz nazwę składnika posiłku, wybierz z listy oraz podaj ilość gram. W ten sam sposób wprowadź wszystkie składniki dania. Po wciśnięciu "Podsumuj" uzyskasz podsumowanie posiłku.

W polu wyszukiwania zacznij pisać od znaku % - w ten sposób szybciej odnajdziesz składnik w bazie.

Jeżeli brakuje składnika, wejdź na tę stronę by zgłosić brak.

Jeśli używasz IleJem i chcesz dodać posiłek do historii odżywiania, w kolejnych wersjach aplikacji, będzie moliwość zarejestrowania posiłku z użyciem kodu QR - automatycznie zostanie zarejestrowany posiłek oraz jego wartości odżywcze.

Uwaga:

  1. wygenerowany kod QR w przypadku zainteresowania aplikacją IleJem, w jednej z kolejnych wersji będzie wykorzystywany do zaczytania danych posiłku podczas dodawania nowego dania. Obecnie prosimy korzystać z tabeli podsumowującej parametry posiłku.
  2. jeśli w bazie składników nie znalazłeś właściwej pozycji – prosimy o wypełnienie formularza dostępnego na tej stronie .